image

PRVO POLUVRIJEME BEZ GOLOVA

17.07.2019
image

U toku je revanš meč prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona između domaćina Sutjeske i Slovana iz Bratislave.

Nakon prvih 45. minuta mreže miruju, a obje ekipe imale su po jednu izglednu priliku da dođu do prednosti.

Slovan je prvi zaprijetio. U 4. minutu nakon nakon nespretne intervencije odbrane Sutjeske, lopta je došla do Kolmana koji se našao oči u oči sa Giljenom, ali čuvar mreže "plavo - bijelih" nije dozvolio da bude savladan.

Već u narednom napadu Sutjeska je odgovorila. Ćetković je sjajno prošao po lijevoj strani, uputio povratnu loptu do Kojaševića koji je se namjestio na šut, ali je šutirao tik pored desne stative.

Gosti su imali više loptu u nogama, ali sve do kraja prvog dijela nije bilo pravih prilika, tek nekoliko pokušaja na obje strane koji nijesu ozbiljnije ugrozili gol protivnika.

Prvi meč u Slovačkoj završen je  1:1, pa domaćin ima rezultat koji ga vodi dalje zbog pravila gola u gostima.