image

SUTJESKA REMIZIRALA NA TREŠNJICI

15.05.2019
image

U derbiju 34. kola Prve Telekom crnogorske lige, fudbaleri Sutjeske i Zete igrali su danas u Golubovcima neriješeno 1:1.

U prvom dijelu igre nije bilo pogodaka sve do 45 minuta kada je Nikola Krstović uspio da svom timu donese prednost.

Igrao se 57. minut,kada je nakon asistencije Marka Ćetkovića, mrežu domaćina pogodio Božo Marković i donio poravnanje, a ispostaviće se, postavio i konačan rezultat.

Sutjeska je meč završila sa igračem manje jer je crveni karton dobio Branislav Janković u 77. minutu igre.

U ostalim susretima odigranim danas postignuti su sljedeći rezultati:

Budućnost - Grbalj 5:3

Iskra - Lovćen 2:0

Rudar - OFK Petrovac 0:1

Titograd - Mornar 6:1

Sutjeska je, poslije 34. kola, vodeća na tabeli sa 68 bodova i ima četiri više od drugoplasirane Budućnosti. Zeta je treća sa 55, na četvrtom mjestu je OFK Titograd sa 53, dok je peti Petrovac sa 46, Grbalj ima 45 bodova. Slijede Iskra 44, Rudar 40, Lovćen 26, Mornar ima 12.

U narednom kolu, koje je na programu u nedjelju 19. maja, ekipa Nikole Rakojevića igra na svom stadionu protiv Grblja.