image

NERIJEŠENO U CRNOGORSKOM DERBIJU POD GORICOM

05.12.2018
image

Fudbaleri Sutjeske odigrali su neriješeno 1:1 protiv Budućnosti u Podgorici u derbiju 18. kola Telekom Prve Crnogorske fudbalske lige. Izabranici Nikole Rakojevića propustili su da, kolo prije kraja prvog dijela šampionata i matematički potvrde "jesenju" titulu.

Sutjeska je povela odličnim golom Marka Ćetkovića u 42. minutu, kada je bivši reprezentativac sa 25 metara  matirao nemoćnog Miloša Dragojevića.

Bod ekipi Budućnosti, koja je bez pobjede u posljednjih šest mečeva donio je u 62. minutu Miloš Mijić nakon loše reakcije Sutjeskine odbrane.

Zeta je, ranije danas, pobjedom nad Lovćenom 3:0, potvrdila drugo mjesto, Titograd je istim rezultatom savladao najprijatnije iznenađenje ekipu Petrovca, Grbalj je slavio protiv Mornara  2:0, dok su Iskra i Rudar odigrali neriješeno 1:1.

Posljednje kolo uoči zimske pauze na programu je u subotu, a Sutjeska dočekuje ekipu Mornara.