image

SUTJESKA MOĆNA U PLJEVLJIMA

18.08.2019
image

Fudbaleri Sutjeske ubjedljivo su savladali u gostima ekipu Rudara 4:0 u utakmici 4. kola Prve Telekom lige.

Aktuelni šampion veoma rano je stigao do dva pogotka i do kraja u potpunosti kontrolisao situaciju na terenu, što mu je donijelo tri nova boda.

Igrao se 4. minut kada je Damir Kojašević centrirao sa lijeve strane, a na pravom mjestu bio Darko Bulatović, koji je glavom sproveo loptu u mrežu domaćina. Pet minuta kasnije, nakon šuta Miljana Vlaisavljevića, lopta se od stative odbila do Bojana Božovića, koji je svom timu donio prednost od dva gola, što je ujedno bio i rezultat na poluvremenu.

Nastavak je donio mnogo laganiji tempo. Ono što Vlaisavljević nije uspio u prvom dijelu igre, pošlo mu je za nogom u 63. minutu. Napadač "plavih" je nakon duplog pasa sa Branislavom Jankovićem poslao loptu u suprotan ugao Ružićevog gola i definitivno riješio pobjednika ovog susreta.

Konačan rezultat postavio je Kojašević u 86. minutu.

Sutjeska nakon četiri kola ima sedam bodova i meč manje, a u narednom, koje je na programu naredne subote, dočekaće novajliju u prvoligaškom društvu, ekipu Podgorice.