image

SUTJESKA SLAVILA NA TREŠNJICI I PREUZELA DRUGO MJESTO

01.05.2021
image

Pobjedom u gostima protiv Zete 2:0 Sutjeska je nakon 32 odigrana kola ponovo na drugom mjestu Telekom Prve lige.

Izabranici Miljana Radovića iskoristili su kiks Dečića koji je u Pljevljima sa Rudarom odigrao bez golova.

Sutjeska je derbi kola prelomila u svoju korist već u prvom minutu, Đinović je u svom kaznenom prostoru faulirao Grivića, a siguran egzekutor sa penala  bio je  Mihelič.

Radović je protiv Zete zaigrao u izmijenjenoj formaciji 3-4-2-1, pa su nastupili: Giljen, Bulatović, Šofranac, Cicmil, Grivić, Stijepović, Dubljević, Augusto, Mihelič, Janjić i Osmajić.

Pobjedu Sutjeske kompletirao je rezervista Pajović u 63. minutu nakon centaršuta Grivića sa desne strane.

U ostalim duelima Jezero je slavilo protiv Podgorice 3:2, dok su Iskra i Titograd podijelili bodove, 1:1.

Meč šampiona Budućnosti i Petrovca počeo je u 19 sati.

U narednom kolu koje je na programu 9. maja Sutjeska dočekuje ekipu Dečića.